چاقو، تنها سلاح موجود در نسخه ریمستر شده بازی Resident Evil 3

چاقو، تنها سلاح موجود در نسخه ریمستر شده بازی Resident Evil 3

یکی از تهیه کنندگان شرکت کپ کام اعلام کرد که در نسخه ریمستر شده بازی Resident Evil 3، تنها سلاح موجود در بازی چاقو خواهد بود.

مجموعه Resident Evil یکی از قدیمی‌ترین مجموعه‌های رایانه‌ای است که قدمتی نزدیک به ۲۵ سال دارد و تقریبا تمامی گیمرها با این عنوان خاطره دارند. این بازی از زمان عرضه اولین نسخه آن تا امروز، تغییرات بسیار زیادی داشته و همراه با تمامی عناوین موجود در بازار، در طی سال‌های اخیر پیشرفت کرده است. شاید بتوان گفت در سال‌های اخیر، مهمترین تغییری که در بازی‌های رایانه‌ای به وجود آمده است به بحث دوربین، گرافیک و گیم‌پلی بازی‌ها مربوط می‌شود. به عنوان مثال در گذشته و در بخش دوربین، کلیه بازی‌ها از بالا و به صورت استراتژیک نمایش داده می‌شدند که همین موضوع باعث می‌شد سازندگان عناوین رایانه‌ای وقت بسیار کمتری در تولید عناوین خود بگذارند چرا که ساخت جزییات، در این بازی‌ها اصلا مطرح نبود.

اما در بخش گیم پلی، بسیاری از عناوین سبک اکشن، تنها گزینه‌ای که گیمر برای مبارزه امکان استفاده از آن را داشت، چاقو بود. در عنوان Resident Evil 3، گیمرها تنها می‌توانستند از چاقو در بازی استفاده کنند و ظاهرا قرار است در نسخه ریمستر شده این بازی که شرکت کپ کام در حال ساخت آن است نیز، این موضوع صدق کند.

چاقو، تنها سلاح موجود در نسخه ریمستر شده بازی Resident Evil 3

پیتر فابیانو تهیه کننده نسخه ریمستر بازی Resident Evil 3 به تازگی اعلام کرده است که کاربران در این بازی صرفا خواهند توانست یک چاقو را با خود حمل کنند؛ همچننی این موضوع در نسخه آزمایشی فاش شده از این بازی نیز مشاهده شده است. تهیه کننده این عنوان اعلام کرد که استفاده از چاقو در این بازی اصلا کار ساده‌ای نیست و هدف شرکت سازنده از این کار نیز بالا بردن هیجان بازی و ایجاد حس نوستالژِی در گیمرها بوده است.

این بازی قرار است در ۳ آوریل سال جاری برای کنسول‌های PS4، Xbox One و پلتفرم کامپیوتر وارد بازار شود؛ لازم به ذکر است که چندی پیش نیز نسخه ریمستر شده یکی از نسخه‌های قدیمی مجموعه Resident Evil نیز وارد بازار شده است.

منبع: YJC

More Stories
چاقو، تنها سلاح موجود در نسخه ریمستر شده بازی Resident Evil 3
نقص پردازنده های ای ام دی از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۹