جزئیات مصرف سوخت اتومبیل Trailblazer مشخص شد

جزئیات مصرف سوخت اتومبیل Trailblazer مشخص شد

شرکت فورد تصمیم گرفت تا اطلاعات مصرف سوخت خودروی Chevy Trailblazer 2021 را در اختیار مخاطبین خود قرار دهد.

سرانجام مشخصات مربوط به مصرف سوخت اتومبیل کراس‌اوور مورد انتظار شورلت Trailblazer 2021 به دست مخاطبان و تحلیلگران رسید. نکته جالب آن است که تنها جزئیات مصرف سوخت مدل پیشرفته‌تر با قابلیت رانش چهار چرخ و موتور توربو شارژ ۱.۳ لیتری سه سیلندر منتشر شده است و مشخصات دیگر مدل‌ها در حال حاضر همچنان در سایه ابهام قرار دارند.

گفتنی است که این خودروی جدید و مورد انتظار شرکت شورلت، داخل شهر مصرف سوختی مطابق با ۲۶ مایل بر گالن دارد که در زمان رانندگی در شهر به ۳۰ مایل بر گالن تغییر می‌کند. در مجموع می‌توان گفت میانگین مصرف بنزین این اتومبیل چیزی به حدود ۲۸ مایل بر گالن است.

مصرف سوخت اتومبیل Chevy Trailblazer 2021

یک نکته عجیب درباره ایم خودرو وجود دارد و آن عملکرد بر آن نسبت به دیگر مدل‌های Trailblazer است. با این که خودروی جدید از قدرت بالایی برخوردار است و ۱۵۵ اسب بخار را با گشتاور ۱۷۵ پوند بر فیت به خریداران ارائه می‌کند باز نتوانسته میزان مصرف سوخت خود را آن گونه که باید کنترل کنند.

قسمت عجیب درباره این خودرو آن است که معمولا اعمال کردن سیستم رانش تمام چرخ‌ها باعث می‌شود که اتومبیل مصرف سوخت کمتری را به خود اختصاص دهد. در این صورت انتظار می‌رود مدل‌هایی که قدرت رانش چرخ‌های جلو را دارند و با موتور ۱.۳ لیتری و ۱.۲ لیتری توربوشارژ سه سیلندری به بازار می‌آیند مصرف سوخت کمتری داشته باشند.

گفتنی است؛ این دو مدلی قدرتی مطابق با ۱۳۷ اسب بخار و گشتاور ۱۶۶ پوند بر فیت را به خریداران ارائه می‌دهند. مدل Trailblazer مذکور قرار است تا با خودروهایی مانند EcoSport شرکت فورد و Hyundai Kona رقابت کند. اما برا موفق شدن در این رقابت می‌بایست میانگین مصرف سوخت خود را به ۲۵ الی ۲۷ برساند.

با این حال لازم به ذکر است که برخی رقبای دیگر مانند Honda HR V مصرفی بالاتر مطابق با ۲۹ مایل بر گالن دارند، در نتیجه شرکت شورلت آنقدرها که به نظر می‌آید نیز بد عمل نکرده است.

منبع: YJC

More Stories
جزئیات مصرف سوخت اتومبیل Trailblazer مشخص شد
فیلم‌هایی با بهترین سکانس‌های ترسناک