رفع مشکلات بازی Death Stranding در بروزرسانی جدید

رفع مشکلات بازی Death Stranding در بروزرسانی جدید

به جرئت می‌توان گفت مورد انتظارترین و مرموز ترین بازی نسل فعلی دنیای بازی‌های رایانه‌ای، بازی Death Stranding است که سازنده آن دائما با انتشار اخباری گنگ ذهن گیمرها را درگیر خود می‌کرد. این بازی پس از مدت‌ها انتظار از سوی کاربران، بالاخره چند هفته پیش و در سه نسخه مختلف وارد بازار شد که اکثر گیمرهای کنسول PS4 این بازی را خریداری کردند. عده زیادی از این بازی احساس رضایت و عده زیادی هم اعلام کردند که محیط بازی بسیار گنگ است و نمی‌توانند از داستان بازی چیزی متوجه شوند و صرفا در بازی ماموریت‌های اعلام شده را انجام می‌دهند؛ به نظر می‌رسد این اتفاق همان موضوعی باشد که هیدئو کوجیما از آن احساس نگرانی می‌کرد و الان دامن‌گیر عده زیادی شده است.

اما در این بازی مشکل آزار دهنده دیگری نیز وجود دارد که باعث می‌شود گیمرها به طور کامل از بازی لذت نبرند و مجبور شوند هر متن در بازی را چند بار و با دقت بالا بخوانند؛ این مشکل به استفاده از فونت ریز در بازی مربوط می‌شود که در اکثر عناوین جدید بازار دیده می‌شود. اما از آنجایی که هیدئو کوجیما همواره برای گیمرهای خود اهمیت بالایی قائل می‌‍شود، به شکایات کاربران که در این رابطه به او رسیده بود پاسخ داد و در صفحه توییتر خود نوشت که این مشکل در بروزرسانی ماه دسامبر بازی برطرف خواهد شد.

همچنین کوجیما به درخواست دیگر گیمرها که به اضافه کردن وسایل نقلیه جدید در بازی مربوط می‌شد نیز رسیدگی کرده است و این سازنده بازی اعلام کرده که در بروزرسانی آینده بازی وسایل نقلیه جدیدی به بازی اضافه خواهد شد. علاوه بر این بیشتر باگ‌ها گزارش شده از سوی گیمرها نیز برطرف شده‌اند و می‌توان گفت کوجیما در این بروزرسانی سعی کرده است بازی خود را به بهترین نحو ممکن ویرایش کند.

بازی death stranding در حال حاضر برای کنسول PS4 در بازار عرضه شده و قرار است در تابستان آینده نسخه کامپیوتری این بازی نیز عرضه شود.